Хто допоможе з доглядом за літньою людиною на період відпустки чи відрядження опікуна? - О Киеве

Хто допоможе з доглядом за літньою людиною на період відпустки чи відрядження опікуна?

Догляд за літніми людьми на період відпустки або відрядження

Люди похилого віку, особливо з проблемним здоров’ям, потребують постійного нагляду. Родичі змушені підлаштовувати своє життя під потреби близької людини, тому організація будь-яких поїздок часто стає справжньою проблемою. Однак, і її можна вирішити.

Виїхати в відрядження або на довгоочікуваний відпочинок сім’я може, доручивши професіоналам нагляд за престарілим або хворою людиною. Для цього достатньо скористатися послугами доглядальниці або оформити тимчасове проживання в приватному пансіонаті.

ПОСЛУГИ СИДІЛКИ: Плюси і мінуси

У рішення найняти доглядальницю є одна велика перевага — літня людина буде перебувати в звичній для нього обстановці. Однак, не факт, що вона зійдеться характерами з приходящим фахівцем, та й перебування стороннього в домі не комфортне для багатьох сімей.

Такий варіант також не підійде, якщо поїздка організувалася спонтанно. Фахівця по догляду бажано підбирати заздалегідь, щоб:

  • переконатися в наявності потрібного досвіду;
  • перевірити рекомендації;
  • укласти офіційний договір;
  • дізнатися особистісні якості доглядальниці.

На все це потрібно багато часу, якого часто немає. Тому, найкращим виходом в даній ситуації стане тимчасовий переїзд літньої людини в приватний будинок престарілих.

ПЕРЕВАГИ ПЕРЕЇЗДУ В ПРИВАТНИЙ ПАНСІОНАТ

Приватний пансіонат для людей похилого віку найкраще підходить для подібної ситуації. У ньому все організовано під потреби літніх людей, хворих на деменцію, пацієнтів після травм і інсультів:

  1. Професійний сестринський і медичний догляд.
  2. Цілодобове спостереження і турбота.
  3. Приміщення зі спеціальним обладнанням, в тому числі для нерухомих пацієнтів.
  4. Регулярне і правильне харчування.
  5. Цікаве дозвілля і правильний розпорядок дня.

Будинок пристарілих в Києві — пансіонат HappyHome

Приватний будинок для людей похилого віку, розташований в Голосіївському районі Києва, «HappyHome» має в своєму штаті кваліфікованих доглядальниць, які завжди знайдуть потрібний підхід до літньої або хворій людині. Облагороджена територія, спеціальне обладнання для лежачих хворих, наявність умов для реабілітації після інсульту і травм робить будинок престарілих відмінним помічником по догляду в Києві.

Оформлення також не займе багато часу. А переконатися в професіоналізмі ви можете, вивчивши відгуки та рекомендації на сайті компанії.

Сайт пансіонату: https://happyhome.kiev.ua

Допомога з перевезенням лежачих хворих: https://helptaxi.com.uaОт Banganet


От Giraff


Мы в Facebook