Кращі USB модеми 2021 — О Киеве

Кращі USB модеми 2021

У сучасних реаліях мережа інтернет відіграє важливу роль у багатьох сферах життя. Нею користуються різні групи людей: школярі, студенти, молоді фахівці, люди похилого віку. Доступ до інтернету потрібен для навчання, роботи, спілкування, хтось використовує його у якості розваги. Особливо актуальним є доступ до інтернету в умовах поширення COVID-19. Багато співробітників працюють вдома, уникаючи зайвих контактів між людьми. Але не скрізь є можливість увімкнутися до кабельної мережі інтернет.

З цим завданням дозволяють успішно впоратися бездротові модеми. Найзручнішим типом бездротових пристроїв для широкої аудиторії виступають маршрутизатори з USB інтерфейсом. Обрати якісний потужний пристрій можна в інтернет-магазині GOODOK. Ознайомитись з цінами та асортиментом моделей усіх типів модемів можна за посиланням https://goodok.com.ua/modemy.

Сьогодні популярні такі покоління модемів:

  • 3G;
  • 4G;
  • 5G.

Розглянемо їх більш детально.

3G\4G модеми

USB модеми мають широке поширення завдяки своїй мобільності, компактності й підтримці поколінь 3G\4G мереж. Іншою перевагою USB модемів виступає крайня простота під’єднання. Під час першого з’єднання до комп’ютера відбувається встановлення всіх необхідних драйверів для коректної роботи на ПК. Після установки програми, ви можете здійснити підключення до мережі інтернет. Перед покупкою модему слід врахувати загальний рівень сигналу мережі, чим він вищий, тим краще буде швидкість інтернету. Крім цього фактору також варто враховувати системні вимоги USB-модема і які стандарти цей модем підтримує.

5G модеми

USB-модеми покоління 5G ми не будемо розглядати, бо це нове покоління мережі й найближчим часом не варто очікувати великого покриття території України. У великому місті ідеально підійде модем покоління 4G, для віддалених сільських районів може вистачити й 3G модемів з їх стабільним зв’язком.

Підбирати USB модем слід виходячи з ваших намірів. Модеми покоління 3G досить сильно відрізняються у ціні й швидкісних характеристиках від модемів 4G. Тому варто визначитися з завданнями, які ви ставите перед пристроєм до його покупки, тим самим вибравши для себе кращий варіант. Модему з підтримкою 3G цілком вистачить для відвідування сайтів, посилання пошти, завантаження файлів невеликого об’єму. Однак, якщо є необхідність у використанні максимальних можливостей інтернету, то тут не обійтися без 4G пристроїв, які підтримують LTE.

Плюс, важливо врахувати для якої кількості пристроїв необхідний модем. Для одного пристрою оптимальним варіантом буде звичайний модем. Якщо ж є кілька пристроїв, які будуть використовувати трафік, то відповідним варіантом виступить модем з функцією WI-FI роутера, що дасть можливість поділитися трафіком з одного пакета. При наявності звичайного Wi-Fi роутера цілком підійде звичайний USB модем.


Мы в Facebook