Кращі поради щодо продовження терміну служби батареї ноутбука - О Киеве

Кращі поради щодо продовження терміну служби батареї ноутбука

Сучасні ноутбуки є більш потужними, ніж будь-коли раніше, і завдяки досягненням в мобільних технологіях вони також більш ефективні, що дає їм ще більше часу автономної роботи/ Тим не менш, вони все ще мають бути підключені протягом дня до мережі. Щоб допомогти вам продовжити термін служби акумулятора ноутбука, ось 10 простих способів поліпшити його.

1. Зробіть яскравість менше

Екран — одна з найбільш енергоємних частин ноутбука. Потрібна значна кількість енергії акумулятора, щоб ваш дисплей виглядав чітким і яскравим. Збереження цієї потужності — просто питання зменшення яскравості.

Кнопка яскравості екрану зазвичай розташована як друга функція однієї з клавіш F і представлена ​​маленьким символом сонця зі значками вгору і вниз. Щоб використовувати його, просто натисніть і утримуйте правильну функціональну клавішу, а потім виберіть вгору або вниз.

2. Змініть настройки живлення

Windows 10 поставляється з деякими відмінними функціями електроживлення, які дозволяють вам домогтися максимальної продуктивності, коли ви підключені до електромережі, і оптимізувати час автономної роботи в дорозі.

Введіть «параметри живлення» в поле «Почати пошук» і виберіть «Економія енергії» зі списку. Windows 10 також має більше методів для економії заряду батареї. До них відносяться настройки для виключення монітора і більш швидкого переходу в сплячий режим.

3. Вимкніть периферію

Використання периферійних USB-пристроїв може знизити навантаження на вашу систему, оскільки ваша материнська плата повинна їх живити, тому відключення від мережі всіх пристроїв економить батарею. USB-флешки, миші і веб-камери є поширеними злочинцями, тому копіюйте всю свою інформацію і виймайте свої пристрої як можна швидше.

Багато ноутбуків мають функціональні кнопки для відключення вбудованої веб-камери, яка розряджає батарею, якщо є така можливість. Якщо ви не маєте потребу в звуці, перемикайте динаміки в режим відключення звуку — ваш ноутбук видає звуковий сигнал кожного разу, коли отримує електронний лист або завантажує Windows.

4. Купіть запасний акумулятор

Хороша практика може допомогти продовжити термін служби акумулятора, але якщо вам потрібно використовувати ноутбук протягом робочого дня, вам знадобиться деяка допомога.

Більшість ноутбуків поставляються з 6-елементним акумулятором, але багато виробників пропонують додаткові 8- або навіть 12-елементні поновлення, які можуть подвоїти вашу потужність.

Альтернативою дорогим батареям для ноутбуків є портативні зарядні пристрої для ноутбуків, які дають вам цінні додаткові години для всіх ваших пристроїв. Зазвичай це компактні акумуляторні батареї на ноутбук, які мають адаптери для більшості ноутбуків і мобільних телефонів, які досить портативні, щоб поміщатися в сумку, і мають ємність, достатню для подвоєння довжини зарядки, я кі можно придбати на сайті Zeto.ua.

5. Відключити функції

Windows 10 має декілька зручних вбудованих функцій, але багато пред’являють до всієї системи вимоги, які не потрібні при роботі в дорозі. Прийміть прості заходи з відключення графічних ефектів, коли ви знаходитесь в дорозі, щоб зробити ваш ноутбук більш ефективним.

6. Відключіть Wi-Fi

Одним з найбільш значних чинників економії батареї є можливості бездротових мереж, вбудовані в більшість ноутбуків. Wi-Fi розряджає батарею, постійно споживаючи енергію від батареї і, коли не підключений, шукає мережі.

Коли ви використовуєте ноутбук далеко від мережі, існує ймовірність, що ви знаходитесь далеко від бездротових мереж, тому ви можете вимкнути цей пристрій. Багато ноутбуки мають функціональну кнопку, яка дозволяє вам відключити бездротової адаптер вручну, щоб заощадити непотрібні відходи, але старі ноутбуки часто не мають цього.

Якщо це так, відкрийте Центр повідомлень, клацнувши значок міхура мови в правій частині панелі завдань, і натисніть «Wi-Fi», щоб відключити його.

7. Догляд за акумулятором

Літій-іонні акумулятори не потребують повному розряді (всупереч поширеній думці), але ви також повинні використовувати акумулятор після зарядки.

Якщо у вас є запасний, який ви постійно поповнюєте, регулярно використовуйте його замість основного. Якщо у вас стара літій-іонна батарея, вам необхідно регулярно її розряджати.От Banganet


От Giraff


Мы в Facebook