Книги, написані знаменитостями, цікаві не лише пересічним читачам, а насамперед фанатам цих селебріті та всім людям, які намагаються навчитися у них успішності в тій чи іншій сфері життя. Ця література дуже широкого профілю: вона, зазвичай, біографічна, але життєписами аж ніяк не обмежується. Знаменитості публікують мотиваційні видання, чтиво на суспільно-політичні теми, або, навіть, книги про красу та догляд за собою. І всі вони мають шалений попит і свого читача.

Мемуари акторів і режисерів, напевно, особливо цінують. Хто з нас не хотів би заглянути за лаштунки кіно чи театральної постановки? У цьому разі варто виділити книжку Девіда Лінча «Кімната снів». Цей режисер відомий своїми нетривіальними загадковими картинами, які мають багато підтекстів і точно не можуть не вразити глядача. У цьому виданні Лінч розповідає про своє професійне становлення та піднімає завісу над створенням окремих стрічок.
Автобіографічні книги зірок – це часто мотиваційна література, особливо, якщо їх писали спортсмени-знаменитості. Звернімо увагу на видання «Моя історія. Стівен Джеррард». Спогади відомого британського футболіста, який виграв Кубок УЄФА, є справжнім бестселером. Автор на сторінках книжки відверто розповідає про кар’єру та особисте життя. Зацікавлює читачів і видання «Відкритий. Автобіографія» Андре Агассі. Його автор – знаменитий тенісист, який ділиться у книжці роздумами та спогадами, часто доволі болючими.
Добірка книг від відомих людей завжди складається з дуже різнопланових видань. Так, справжньою класикою світового рівня стало видання Генрі Форда «Моє життя та робота». Цей автомобіліст — без перебільшення, взірець реалізації успішного підприємця. Він не просто бізнесмен, не просто новатор, а ще й неабиякий мислитель. Недарма сучасні дослідники говорять, що ідеї Форда — своєрідна філософія, яка значно виходить за межі автомобілебудування та промисловості взагалі. Треба відзначити і книжку «Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію» Бориса Джонсона. Це не просто біографія чи публіцистика – перед нами приклад того, як сучасний британський прем’єр-міністр аналізує діяльність свого знаменитого попередника. Мемуари Мішель Обами «Becoming. Становлення» теж є дуже тиражованою книжкою. Спогади космонавтів – особлива тема. Нам дуже цікаво почути, який вигляд має Земля «збоку», які є деталі підготовки та проведення польотів, дізнатися атмосферу, що панує там. У цьому разі треба згадати видання астронавта Кріса Гедфілда «Посібник астронавта з життя на Землі». Багато біографічних видань стосуються життя письменників. Зокрема, книжка Остапа Вишні «Моя автобіографія; Письменники» — це збірка, яка містить як автобіографічні твори, так і знамениті «мисливські усмішки». Цікаво, що окремі з них публікуються вперше. Вражають читачів і видання «Василь Стус: життя та творчість», написане сином письменника Дмитром Стусом, а також книжка Яніни Соколової «Я, Ніна», в якій дуже багато особистого і розпачливого.