Прочистка каналізаційних труб: сучасні методи - О Киеве

Прочистка каналізаційних труб: сучасні методи

Сьогодні існує багато методів прочищення каналізації. Своїми силами можливо позбутися простих засмічень. Якщо затор виник давно, він становиться дуже твердим, нагадує камінь. Тому позбутися його можливо лише за допомогою спеціальної техніки. Вона висвердлює скам’янілості, відновлюючи роботу системи.

Багато компаній, наприклад, КРОТ Сервіс, пропонують послуги по прочищенню стоків. Проведення подібних робіт можливо в аварійному режимі чи виконується з метою профілактики. Це дозволяє швидко позбутися навіть найскладніших засмічень.

Професійні методики

Існує декілька методів, які використовують спеціалісти в процесі своєї роботи. Визначити його дозволяє попередня діагностика. Сантехніки використовують відеопристрій, який знаходить місце появи засмічення, його особливості. Після цього можна обрати найбільш доцільну методику прочищення каналізації. До професійних методів відносяться:

  • Механічне прочищення.
  • Гідродинамічний спосіб.

Це дозволяє відновити роботу системи, що зібрана з труб діаметром від 20 до 350 мм чи більше. Спеціалісти усувають затори в домах, квартирах, офісах, ресторанах та магазинах. Сучасне обладнання дозволяє позбутися засмічень в системах каналізації підприємств, жилих комплексів, торгових центрів.

Механічне прочищення

Це ефективна методика, що дозволяє усунути засмічення без пошкоджень стінок труб. За допомогою спеціального обладнання вдається позбутися найтвердіших, найскладніших заторів. Обладнання складається з наступних елементів:

  • стальний трос;
  • електричний привід;
  • наконечник.

Вид кінцевого елементу майстер підбирає в залежності від типу затору. Це дозволяє видалити відкладення акуратно, не пошкодивши трубопровід.

Механічне прочищення дозволяє усунути засмічення, що сформувалося внаслідок потрапляння в систему пластикової пляшки, підгузок, ганчір’я, будівельного сміття, наповнювача для котячого туалету та інших речей. Механічний спосіб дозволяє усунути кристалічні нарости на трубах з будь-якого матеріалу.

Гідродинамічне прочищення

Це сучасна методика, що використовується навіть для довгих трубопроводів. Пристрій уявляє собою шланг, по якому подається вода під тиском. Вона виривається з форсунка, акуратно змиваючи засмічення. Потік води виносить частини затору далі по системі. Це ефективний метод, що дозволяє швидко усунути засмічення у будь-якому трубопроводі. Обладнання дістається навіть важкодоступних місць, усуває окам’янілості, жирові відкладення та інші затори.

Обрати відповідний метод може лише кваліфікований спеціаліст.От Banganet


От Giraff


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в Facebook