За матеріалами СБУ оголошено про підозру чиновникам, які торгували місцями для поховання на столичних кладовищах — О Киеве

За матеріалами СБУ оголошено про підозру чиновникам, які торгували місцями для поховання на столичних кладовищах

За матеріалами Служби безпеки України заступнику директора спеціалізованого комунального підприємства «Спецкомбінат ПКПО» та директору одного із столичних комерційних підприємств оголошено про підозру.

Посадовці організували схему вимагання хабарів за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. Схема діяла більше півтора року. А суми хабарів коливалися від 3 до 50 тисяч доларів США за місце залежно від району розташування.

Вимаганням грошей за «послуги» займалися двоє посередників-киян, які представлялися працівниками столичних кладовищ. Насправді ж один з них – приватний підприємець, інший – безробітний.

Служба безпеки України у липні цього року викрила цю протиправну схему. Відео викриття за посиланням — https://www.youtube.com/watch?v=wHe-irRoY4Q

Наразі заступнику директора комунального підприємства оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Директор комерційного підприємства відповідатиме перед законом за ч. 5 ст. 27 (посібництво) та ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших причетних до протиправної діяльності осіб.
Викриття корупційної схеми проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі слідчими Поліція Києва та за процесуального керівництва Офіс Генерального прокурора.


Мы в Facebook