Укрзалізниця готує запуск міжнародних поїздів — О Киеве

Укрзалізниця готує запуск міжнародних поїздів

Укрзалізниця вже готує інфраструктуру на заході країни, яка межує із країнами Європи.

Укрзалізниця планує з червня почати відновлення міжнародних пасажирських перевезень. Вже досягнуто попередніх домовленостей з Австрією та Угорщиною. Про це сказав в.о. голови правління Укрзалізниці Іван Юрик, повідомляє прес-служба компанії в четвер, 6 травня. ЗА ТЕМОЮ Укрзалізниця продовжила маршрут поїзда через обвалення моста на Львівщині Вчора, 18:40

За його словами, в Україні і сусідніх країнах спостерігається стабілізація ситуації з поширенням коронавірусу. Це дозволяє вести переговори із залізничними адміністраціями сусідніх країн про відновлення міжнародних маршрутів.

Минулого тижня оглянули готовність інфраструктури на заході країни, котра межує з країнами Європи. Тут ми почали низку проектів і робіт. Тому можу з упевненістю сказати, що Укрзалізниця готова до відновлення цих перевезень, — зазначив в.о. Юрик.

Зокрема, Укрзалізниця вже отримала погодження щодо курсування безпересадкових вагонів Київ — Відень з червня. Також планується відновити потяги, що курсують за маршрутом Чоп — Захонь.

Крім того, ведуться переговори з PKP Intercity і польською залізницею з відновлення швидкісного сполучення між країнами.

Юрик запевнив, що на міжнародних маршрутах буде посилений контроль за дотриманням протиепідеміологічних заходів.


Мы в Facebook