Що таке CRM для агробізнесу BAS та які її функції та завдання — О Киеве

Що таке CRM для агробізнесу BAS та які її функції та завдання

Фактично BAS агробізнес являє собою програмне забезпечення, що працює на базі наявної інформації про клієнтів, замовників, постачальників, партнерів компанії, а також внутрішніх ресурсів підприємства. Також функціонал BAF передбачає аналіз внутрішніх бізнес-процесів підприємства, специфічних для кожної галузі економіки.

CRM дозволяє більш ефективно планувати та здійснювати маркетингову стратегію, продаж, управління персоналом, підтримку споживачів, виробничі процеси та інші внутрішньо- та зовнішньоекономічні завдання підприємства. Більш детально ознайомитись з функціоналом системи допоможе опис платформи BAF.

Для специфічних видів економічної діяльності необхідно вибирати відповідні автоматизовані системи, які якнайефективніше аналізують дані відповідно до специфіки роботи. Так, якщо для фірми з виробництва ЛФМ потрібні будуть одні методи збору та аналізу даних, то CRM для агробізнесу вимагатиме зовсім інших алгоритмів.

Сьогодні більшість компаній сільськогосподарської галузі працюють із системами управління бізнес-процесами на основі програмного продукту BAS. Водночас необхідно чітко розділяти специфіку роботи кожного окремого підприємства, підбираючи відповідний програмний продукт. Адже крім роботи з клієнтами, аналіз бізнес-процесів включає обробку даних за матеріальними активами, основними джерелами прибутку. Тому CRM для сільського господарства необхідно вибирати відповідно до специфіки роботи компанії по галузі: рослинництво, молочне тваринництво, свинарство, птахівництво та інші галузі сільського господарства.

Крім бази даних про клієнтів, покупців, споживачів продукції, постачальників сировини, BAS CRM для агробізнесу має можливості вести облік обладнання та сільськогосподарської техніки, кількісно-ваговий облік, бухгалтерська звітність, облік поголів’я, ветеринарний та кормовий облік, відстежувати сезонні та річні цикли росту тварин та рослин. На основі аналізу отриманих даних про роботу сільськогосподарського підприємства CRM пропонує такі функції та можливості:

  1. складання списку завдань та календарне планування відповідно до природних циклів;
  2. складський облік та інвентаризація техніки, матеріальних ресурсів, запасів продукції та сировини;
  3. контроль балансу та фінансової складової підприємства;
  4. бухгалтерська звітність та ведення документації;
  5. контроль робочого дня та ефективності роботи персоналу підприємства.

Більшість підприємств агропромислового комплексу мають вже напрацьовану базу постачальників та споживачів, що знімає необхідність обробки великої кількості дзвінків та листів. Складський облік, інвентаризація техніки та обладнання, облік поголів’я, посівних площ та планування врожаю є пріоритетною функцією BAS.


Мы в Facebook