Лихота Костянтин Миколайович - О Киеве

Лихота Костянтин Миколайович

Лихота Костянтин Миколайович У 1996 році успішно закінчив стоматологічний факультет НМУ імені О. О. Богомольця і отримав диплом за спеціальністю «стоматологія».

В березні 2005 року захистив кандидатську дисертацію за темою: «Адгезивна техніка герметизації кореневого каналу при штифтовому протезуванні зубів композитними матеріалами», а в червні 2016 року – докторську дисертаційну роботу на тему: «Клініко-лабораторне обґрунтування комплексного лікування та профілактики сагітальних зубощелепних аномалій», в цьому ж році отримав звання доктора медичних наук. Є автором та співавтором понад 80-ти наукових праць в ліцензованих вітчизняних та іноземних джерелах.

З 2010 року займав посаду головного позаштатного спеціаліста за фахом «ортодонтія». З 2018 року – головний експерт ДОЗ виконавчого органу КМДА за фахом «ортодонтія» та «стоматологія».

Віце-президент Асоціації ортодонтів України. Член Апробаційної ради ІС НМАПО ім. П. Л. Шупика. Вчений секретар, заступник голови проблемної комісії за спеціальністю «стоматологія» НМАПО імені П. Л. Шупика. Член Європейського ортодонтичного товариства (EOS). Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності: ортопедична стоматологія, стоматологія, ортодонтія. Має спеціалізацію з організації та управління охороною здоров’я.

Член редакційної ради фахових видань «Современная ортодонтия» і «Український стоматологічний альманах».

Напрямки наукової діяльності:

  • Рання діагностика та лікування зубощелепних аномалій і деформацій.
  • Особливості ортодонтичного лікування зубощелепних аномалій і деформацій у пацієнтів із захворюванням тканин пародонту.
  • Оцінка та корекція функціональної оклюзії у ортодонтичних пацієнтів.
  • Впровадження міофункціонального протоколу при діагностиці та лікуванні функціональних порушень щелепно-лицевої ділянки у пацієнтів різних вікових груп.

Постійно підвищує свою кваліфікацію, регулярно відвідує стажування за кордоном, а також національні та міжнародні конференції, де є учасником і провідним спікером.

Приймає активну участь в діагностиці та ортодонтичному лікуванні соціально незахищених дітей та сиріт. Завжди відкритий до спілкування та діалогу.От Banganet


От Giraff


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в Facebook