Що потрібно знати про онлайн-позики - О Киеве

Що потрібно знати про онлайн-позики

Коли зламалася автівка або терміново потрібні гроші на лікування, у пригоді стане невелика позика на короткий термін. Найпростіше – отримати гроші в борг, навіть не виходячи з дому. Отримати терміновий кредит на карту дуже просто, головне – уважно підійти до вибору МФО.

Хто видає позики

Ознайомитись зі списком перевірених МФО можна у будь-який час на сайті https://go-credits.com. Для отримання позики у МФО потрібно зовсім небагато: просто зайти на сайт або в додаток, заповнити заявку, і вже через кілька хвилин гроші будуть у вас на карті (звичайно, при позитивному рішенні). Для оформлення позики потрібен тільки паспорт. Буває, що МФО схвалює меншу суму, ніж ви запитували – все залежить від політики компанії, особливо щодо нових клієнтів.

Скільки коштують позики

Перш ніж погоджуватися на умови, запропоновані МФО, зверніть увагу на повну вартість позики. Також, щоб уникнути неприємних сюрпризів, прочитайте договір – чи немає там плати за страхування або комісії за погашення.

Як обрати та отримати позику онлайн

  1. Вивчіть сайт МФО.

Розглядайте тільки ті компанії, що запропоновані на перевірених порталах, адже вони гарантовано знаходяться під контролем регулятора.

  1. Ознайомтеся з умовами.

Прочитайте умови надання та повернення мікропозик, вивчіть способи оплати (онлайн-банкінг, електронні платежі тощо). Скористайтеся калькулятором, щоб дізнатися приблизну переплату в залежності від суми та строку позики. У більшості МФО ви можете оплатити позику онлайн за допомогою банківської карти буквально за пару кліків.

  1. Заповніть заявку.

Спочатку ще раз перевірте інформацію про мікрофінансову організацію: переконайтеся, що маєте справу не з шахраями. Заповнюючи анкету, не допускайте помилок. Краще не прикрашати дійсність: МФО отримує інформацію з багатьох джерел, і обман буде викритий, а у позиці буде відмовлено.

Для тих, хто оформляє заявку повторно, у деяких МФО є спрощена форма, де основна частина даних вже збережена з вашої першої заявки. Так що заповнення займе усього пару хвилин.

  1. Дочекайтеся рішення по заявці.

МФО приймають рішення приблизно протягом години. Середній час очікування рішення – 10 хвилин. Результат ви отримаєте по SMS або побачите в особистому кабінеті. Якщо заяву буде схвалено, у повідомленні прийде код підтвердження, який потрібно буде ввести в спеціальне поле для укладання договору.

  1. Отримайте гроші.

Зазвичай гроші приходять на зазначену банківську карту протягом лічених хвилин. Саме з дня перерахування грошей МФО починається нарахування відсотків.

  1. Поверніть позику.

Дуже важливо повернути платіж вчасно або скористатися пролонгацією (не допускаючи прострочень). По-перше, так ви не зіпсуєте свою кредитну історію. А по-друге, МФО в разі прострочень нараховують штрафи та пені, а потім стягують борги через суд. Обов’язково зберігайте документи, що підтверджують оплату.От Banganet


От Giraff


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в Facebook